APIE MANE

Esu įsimylėjusi tikras istorijas ir tikrus jausmus. Labai tikiu, kad nuotraukos gali ne tik užpildyti prisiminimus, o ir sukurti naują pasaulį. Mano aistros fotografijoje yra kelios - moters portretas, šeimos istorijos ir vestuvės. 

Mano portretuose sutiksite paprastas moteris, kuriose išvydau paslaptį ir tiesą. Labiau akcentuojuosi ne į bendrą planą, o pačią moters sielą. Fotografija - tai laisvė man. Grožis šiais laikas toks nuvalkiotas ir šabloniškas žodis, man jis - tai darna pačiam su savimi, gyvenimas atvira širdimi ir atmerktomis akimis. ​Noriu Jus pažinti ir palikti dalelę pasaulio meilės Jūsų sielose. Pasiryžti asmeninei fotosesijai nėra sudėtinga, tik skirkite minutę sau.

Šeimas matau gyvas, tikras ir dūkstančias savo meilės pataluos. Labai vengiu pozos, gražių nugludintų sienų ir už jų besislepiančio melo. Šeimos istorijos pačios tikriausios ir žaviausios tada, kada bendraudami prie arbatos puodelio, mes sukuriame nesuvaidintą Jūsų kasdienybės knygą. Visai nesvarbu sukurtas laikinas grožis aplink mus, svarbiausia žmonių santykiai. Šeimos fotosesija, patikėkite, gali ne tik sukurti Jūsų prisiminimus, o ir leisti pažinti vienas kitą iš naujo.

Vestuvių istorijų žavumas ir tikrumas priklauso tik nuo dviejų žmonių. Jeigu jiems pavyksta šių dienų pasaulyje nepasimesti sukurto šabloniško grožio labirintuose, tada mes surandame vieni kitus. Nes bėgant metams mados keisis, grožis versis iš išorės į vidų ir liks prisiminimai. Tad niekada neprisirišu prie top vietų, pozos ir estetikos. Patariu džiaugtis vestuvių švente, būti čia ir dabar. Būkite laisvi ir atviri sau, neįsprauskite savęs į rėmus ir džiaukites vienas kitu.  Juk vestuvės viena gražiausių ir svarbiausių švenčių. 

 

Dėka Jūsų aš augu,

Silvija

www.simi,lt Lithuania

© 2018  Silvija Mikoliūnienė.  All rights reserved.

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon