APIE MANE

Esu įsimylėjusi tikras istorijas ir tikrus jausmus. Labai tikiu, kad nuotraukos gali ne tik užpildyti prisiminimus, o ir sukurti naują pasaulį. Mano aistros fotografijoje yra kelios - moters portretas, šeimos istorijos ir vestuvės. 

Mano portretuose sutiksite paprastas moteris, kuriose išvydau paslaptį ir tiesą. Labiau akcentuojuosi ne į bendrą planą, o pačią moters sielą. Fotografija - tai laisvė man. Grožis šiais laikas toks nuvalkiotas ir šabloniškas žodis, man jis - tai darna pačiam su savimi, gyvenimas atvira širdimi ir atmerktomis akimis. ​Noriu Jus pažinti ir palikti dalelę pasaulio meilės Jūsų sielose. Pasiryžti asmeninei fotosesijai nėra sudėtinga, tik skirkite minutę sau.

Šeimas matau gyvas, tikras ir dūkstančias savo meilės pataluos. Labai vengiu pozos, gražių nugludintų sienų ir už jų besislepiančio melo. Šeimos istorijos pačios tikriausios ir žaviausios tada, kada bendraudami prie arbatos puodelio, mes sukuriame nesuvaidintą Jūsų kasdienybės knygą. Visai nesvarbu sukurtas laikinas grožis aplink mus, svarbiausia žmonių santykiai. Šeimos fotosesija, patikėkite, gali ne tik sukurti Jūsų prisiminimus, o ir leisti pažinti vienas kitą iš naujo.

 

Dėka Jūsų aš augu,

Silvija

www.simi,lt Lithuania